Na Pile 1109/3

400 03, Ústí nad Labem

Reakce na článek Seznam Zprávy

Reakce na článek Seznam Zprávy

Jak jste možná mnozí zaznamenali, naše společnost byla zmíněna v článku na Seznam Zprávy ohledně dodávek extra lehkého topného oleje do Domova sociální péče Tmavý důl.

Stojíme si za našimi produkty a věříme, že topný olej extra lehký  je v dnešní nespolehlivé době spolehlivou a bezpečnou energií. Na trhu jsme již přes dvacet let a za tu dobu jsme se díky kvalitním produktům a službám zapsali do povědomí široké veřejnosti a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám stále vracejí.

Jsme i patrioti, Ústí nad Labem je rodné město většiny z nás a záleží nám na tom, aby vzkvétalo a lidem se v něm dobře žilo.

Níže naleznete naše vyjádření na otázky zaslané portálem Seznam Zprávy:

Skupina NRG pochází z Ústí nad Labem, a proto nám velmi záleží na tom, aby se naše rodné město dále úspěšně rozvíjelo a bylo dobrým místem pro život. V loňském roce jsme právě z uvedeného důvodu v komunálních volbách sponzorským darem podpořili oblastní sdružení ODS v Ústí nad Labem.

Pokud jde o politické angažmá statutárních orgánů nebo zaměstnanců společností sdružených ve skupině NRG – je to čistě jejich soukromá aktivita.

NRG je jedním z největších tuzemských dodavatelů topného oleje extra lehkého a tímto palivem zásobujeme tisíce odběrných míst po celé ČR, kde požadují spolehlivou energii v dnešní nespolehlivé době – od rodinných domů a podniků až po teplárny a elektrárny. K našim dlouholetým odběratelům patří i řada organizací státní správy a územní samosprávy pod vedením politiků ze všech stran a hnutí v ČR. Do Domova sociální péče Tmavý Důl dodáváme topný olej extra lehký již od roku 2018. Jakoukoliv souvislost mezi obchodními aktivitami NRG a podporou poskytnutou v roce 2022 oblastnímu sdružení ODS v Ústí nad Labem zcela vylučujeme.