Na Pile 1109/3

400 03, Ústí nad Labem

Jaký produkt od NRG bude pro Vás nejvhodnější?

Naše produkty a služby pro vytápění topnými oleji (LTO)

Pokud Vás zajímá využití lehkých topných olejů pro vytápění, či již LTO používáte, bude Vás užitečná informace, jaké služby spojené s olejovým hospodářstvím NRG nabízí. Připravili jsme pro Vás přehled tří základních balíčků, samozřejmostí je ale i řešení na míru přímo pro Vaše potřeby a požadavky.

Topný olej komplet

Jedná se o komplexní zajištění Vašeho vytápění extra lehkým topným olejem. Produkt obsahuje dodávku prémiového paliva až do Vaší nádrže a zároveň i kompletní administrativu ke spotřební dani. Kupní cena LTO je pro zákazníka již nižší o vratnou část spotřební daně, kterou NRG uplatní jako daňový poradce. Produkt TOEL komplet je vhodný zejména pro maloodběry, tedy rodinné domy, chaty, hotely a další zákazníky, kteří nechtějí mít s běháním po úřadech nic společného.

 

Topný olej až do nádrže + zajištění vratky spotřební daně

Tento produkt doporučujeme spíše větším odběratelům, kteří zároveň nemají žádné zkušenosti s uplatněním nároku na vratku spotřební daně ze spotřebovaných lehkých topných olejů. Produkt je vhodný zejména pro průmyslové podniky, stavební firmy a další, kteří svůj čas využijí lépe, než při jednání s celními úřady. Vratka spotřební daně je po úspěšném uplatnění vracena na účet odběratele. Úkolem NRG je zajistit, aby vše bylo v naprostém pořádku a proces uplatnění nároku plně odpovídal zákonným požadavkům.

 

Topný olej až do nádrže

Dodávka extra lehkého topného oleje až do Vaší nádrže bez dalších přidaných služeb ke spotřební dani. Tento způsob odběru je nejvhodnější a nejvýhodnější pro ty odběratele, kteří mají již bohaté zkušenosti s nezbytnou administrativou ke spotřební dani a nárok na vrácení si uplatní vlastními silami, například přes své ekonomické oddělení, nebo své daňové poradce.

Zajímá Vás více informací? Máte dotazy nebo chcete řešení týkající se extra lehkého topného oleje šité přímo Vám na míru? Jednoduše se na nás obraťte a my Vám pomůžeme.

NRG tým